Komornicy

Komornicy sądowi przy Sądzie Rejonowym Katowice – Zachód w Katowicach

Michał Bednarski

ul. Gliwicka 15
40 – 079 Katowice
Tel. 32 254 22 26
katowice.bednarski@komornik.pl

Godziny urzędowania: poniedziałek, wtorek, czwartek 9.00 – 15.00, środa 8.00 – 16.00

Godziny przyjęć interesantów: środa 8.00 – 16.00

Sebastian Bednarz

ul. Poniatowskiego 13/4
40 – 055 Katowice
Tel./ Fax. 32 229 62 57
katowice.bednarz@komornik.pl

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek 7.00 – 15.00

Godziny przyjęć interesantów: wtorek 13.00 – 15.00, środa 8.00 – 10.00

Grzegorz Buchacz

ul. Słowackiego 41-43/18 IV p.
40 – 093 Katowice
Tel./Fax. 32 201-50-25
katowice.buchacz@komornik.pl

Godziny urzędowania: poniedziałek, wtorek, czwartek  9.00 – 15.00, środa 8.00 – 16.00

Godziny przyjęć interesantów: środa 8.30 – 16.00

Radosław Hora

ul. Rymera 3/2
40 – 048 Katowice
Tel./ Fax. 32 733-30-51
katowice.hora@komornik.pl

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek 8.30 – 15.30

Godziny przyjęć interesantów: wtorek 12.30 – 15.30, czwartek 8.30 – 10.30

Marcin Kaczor

ul. Gliwicka 224
40 – 860 Katowice
Tel./ Fax. 32 733 35 53
katowice.kaczor@komornik.pl

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30

Godziny przyjęć interesantów: środa 9.00 – 15.30

Mieczysław Kurz

ul. Jordana 19/5
40 – 056 Katowice
Tel. 32 608-63-14
Fax. 32 253-83-83
katowice5@komornik.pl

Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek 7.00 – 15.00

Godziny przyjęć interesantów: wtorek 12.00 – 15.00, środa 9.00 – 12.00

Kamil Makowski

ul. Kossutha 9 I p.
40 – 844 Katowice
Tel./ Fax. 32 782 26 26
kamil.makowski@komornik.pl

Godziny urzędowania: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 7.00 – 14.30, środa 7.00 – 17.00

Godziny przyjęć interesantów: środa 10.00 – 12.00, 15.00 – 17.00

Sławomir Michalik

ul. Mariacka 37/5A
40 – 014 Katowice
Tel./Fax. 32 200-01-46
komorniksm@gmail.com

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30

Godziny przyjęć interesantów: poniedziałek 8.30 – 10.30, czwartek 13.00 – 15.00

Marek Rataj

ul. Sobieskiego 13/2
40 – 082 Katowice
Tel./ Fax 32 206-55-05
katowice.rataj@komornik.pl

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek 7.30 – 15.00

Godziny przyjęć interesantów: wtorek 9.00 – 15.00

Karolina Telus

ul. Stara Kłodnicka 29
40 – 701 Katowice
Tel. 32 353-10-87
katowice3@komornik.pl

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Godziny przyjęć interesantów: wtorek 09.00 – 15.30

Krzysztof Wilk

ul. Dulęby 5 p. 510-511
40 – 833 Katowice
Tel./ Fax. 32 254-34-61
katowice.wilk@komornik.pl

Godziny urzędowania:  poniedziałek 9.00 – 17.00, wtorek – piątek 8.00 – 16.00

Godziny przyjęć interesantów: poniedziałek 14.00 – 16.00, czwartek 9.00 – 11.00

Adam Witulski

Al. Wojciecha Korfantego 58/2
40 – 161 Katowice
Tel./Fax. 32 782 61 09
katowice.witulski@komornik.pl

Godziny urzędowania: poniedziałek – piątek 7.00 – 15.00

Godziny przyjęć interesantów: wtorek 13.00 – 15.00

 

Rejestr zmian dla: Komornicy

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Katowice–Zachód w Katowicach
Wytworzył:
Małgorzata Hońska-Horecka
Opublikował:
Małgorzata Hońska-Horecka
Dokument z dnia:
2017-05-09
Publikacja w dniu:
2017-05-09
Opis zmiany:
aktualizacja informacji
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Katowice–Zachód w Katowicach
Wytworzył:
Małgorzata Hońska-Horecka
Opublikował:
Małgorzata Hońska-Horecka
Dokument z dnia:
2017-04-19
Publikacja w dniu:
2017-04-19
Opis zmiany:
aktualizacja informacji
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Katowice–Zachód w Katowicach
Wytworzył:
Małgorzata Hońska-Horecka
Opublikował:
Małgorzata Hońska-Horecka
Dokument z dnia:
2017-04-19
Publikacja w dniu:
2017-04-19
Opis zmiany:
aktualizacja informacji